Informacje

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ
PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ
I STOPNIA W ŚWINOUJŚCIU

"ĆWIERĆNUTA Z KROPKĄ"

ZAPRASZA DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE

OFERUJEMY:

  • ♫ NAUKĘ GRY NA NASTĘPUJĄCYCH INSTRUMENTACH:
    • Fortepian
    • Skrzypce
    • Klarnet
    • Flet
    • Saksofon
    • Keyboard
    • Gitara
    • oraz naukę śpiewu solowego
  • ♫ ZAJĘCIA GRUPOWE:
    • Muzyczna zerówka
  • ♫ ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ WYSOKO WYKWALIFIKOWANYCH SPECJALISTÓW
  • ♫ BARDZO DOBRZE WYPOSAŻONE SALE LEKCYJNE

KONTAKT: TEL.91 321 34 62, UL. WOJSKA POLSKIEGO 1/1


STATUT STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ PSM I st. w Świnoujściu
„ĆWIERĆNUTA Z KROPKĄ”

 

ROZDZIAŁ I
Postanowienia ogólne

§ 1

  1. Stowarzyszenie Przyjaciół Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu „Ćwierćnuta z kropką”, zwane dalej Stowarzyszeniem, działa na podstawie przepisów Ustawy „Prawo o stowarzyszeniach” z dn. 07 kwietnia 1989 r. (Dz. U. z 1989 roku, nr 20, poz. 104 ze zmianami) oraz postanowień niniejszego statutu.
  2. Stowarzyszenie może używać nazw skróconych: Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Muzycznej „Ćwierćnuta z kropką”; Stowarzyszenie „Ćwierćnuta z kropką”.

§ 2

Stowarzyszenie posiada osobowość prawną. Powołane jest na czas nieokreślony.

§ 3

Terenem działania Stowarzyszenia jest terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Świnoujście i województwa zachodniopomorskiego. Siedziba władz mieści się w Świnoujściu.

§ 4

Stowarzyszenie opiera swoją działalność na pracy członków. Do prowadzenia swych spraw może także zatrudniać pracowników oraz powoływać biura.

§ 5

Stowarzyszenie może używać odznak i pieczęci na zasadach określonych w przepisach szczegółowych.

§ 6

Stowarzyszenie może współpracować z krajowymi, zagranicznymi i międzynarodowymi organizacjami pozarządowymi i innymi instytucjami o podobnych celach. Może pozostawać członkiem tych organizacji na zasadach pełnej autonomii.

§ 7

Nazwa i znak Stowarzyszenia są prawnie zastrzeżone.

 

ROZDZIAŁ II
Cele i sposoby działania

§ 8

Celem Stowarzyszenia jest:

  1. Wspieranie i promowanie działalności Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu.
  2. Krzewienie edukacji kulturalnej w środowisku.
  3. Poszerzanie zakresu działalności Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu.
  4. Wyrównywanie szans w dostępie do edukacji kulturalnej.
  5. Wspieranie nowoczesnych form edukacji, w szczególności prozdrowotnych i rehabilitacyjnych.
  6. Aktywizacja zawodowa nauczycieli i instruktorów.

§ 9

Stowarzyszenie realizuje swe cele poprzez:

  1. Organizowanie imprez kulturalnych, w szczególności promujących naukę w PSM I st. w Ś-ciu.
  2. Prowadzenie działalności edukacyjnej i kulturalnej dzieci (także w wieku przedszkolnym), młodzieży i dorosłych.
  3. Organizowanie konferencji, seminariów, warsztatów, szkoleń, wykładów i konkursów.
  4. Wydawanie książek, broszur, nagrań związanych z celami Stowarzyszenia.
  5. Fundowanie stypendiów dla uczniów PSM I st. w Świnoujściu.

 

Rozdział III
Członkowie Stowarzyszenia

§ 10

  1. Członkami Stowarzyszenia mogą być osoby fizyczne i prawne. Osoba prawna może być jedynie członkiem wspierającym Stowarzyszenia.
  2. Stowarzyszenie posiada członków:
    1. zwyczajnych
    2. wspierających
    3. honorowych.

§ 11

  1. Członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia może być każda osoba fizyczna, która:
    1. złoży deklarację członkowską na piśmie,
    2. przedstawi rekomendację dwóch członków Stowarzyszenia.
  2. Członkiem wspierającym Stowarzyszenia może być osoba fizyczna i prawna, deklarująca pisemnie pomoc finansową, rzeczową lub merytoryczną w realizacji celów Stowarzyszenia.
  3. Członkiem honorowym Stowarzyszenia może być osoba fizyczna, która wniosła wybitny wkład w działalność i rozwój Stowarzyszenia.
  4. Członków zwyczajnych i wspierających przyjmuje Zarząd uchwałą podjętą nie później niż w ciągu dwóch miesięcy od daty złożenia deklaracji.
  5. Członkowie honorowi są przyjmowani przez Walne Zgromadzenie na wniosek Zarządu lub co najmniej 5 członków Stowarzyszenia.
  6. Członkowie zwyczajni mają prawo:
    1. biernego i czynnego uczestniczenia w wyborach do władz Stowarzyszenia,
    2. korzystania z dorobku, majątku i wszelkich form działalności Stowarzyszenia,
    3. udziału w zebraniach, wykładach, warsztatach, szkoleniach oraz wszelkich imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie,
    4. zgłaszania wniosków co do działalności Stowarzyszenia.
  7. Członkowie zwyczajni mają obowiązek:
    1. brania udziału w działalności Stowarzyszenia i realizacji jego celów,
    2. przestrzegania statutu i uchwał władz Stowarzyszenia,
    3. regularnego opłacania składek członkowskich.
  8. Członkowie wspierający i honorowi nie posiadają biernego i czynnego prawa wyborczego, mogą jednak brać udział z głosem doradczym w statutowych władzach Stowarzyszenia, poza tym posiadają takie prawa, jak członkowie zwyczajni.
  9. Członkowie honorowi są zwolnieni z obowiązku opłacania składek członkowskich.

§ 12

  1. Utrata członkowstwa następuje na skutek:
    1. pisemnej rezygnacji złożonej na ręce Zarządu;
    2. wykluczenia przez Zarząd z powodu:
      • łamania statutu i nieprzestrzegania uchwał władz Stowarzyszenia,
      • notorycznego nie brania udziału w pracach Stowarzyszenia,
      • nie płacenia składek za okres pół roku,
      • na pisemny wniosek trzech członków Stowarzyszenia;
    3. utraty praw obywatelskich na mocy prawomocnego wyroku sądu;
    4. śmierci członka oraz utraty osobowości prawnej przez osoby prawne.
  2. Od uchwały Zarządu w sprawie przyjęcia w poczet członków Stowarzyszenia lub pozbawienia członkostwa zainteresowanemu przysługuje odwołanie do Walnego Zgromadzenia Członków. Uchwała walnego zgromadzenia jest ostateczna.

 

Rozdział IV
Władze Stowarzyszenia

§ 13

  1. Władzami Stowarzyszenia są;
    1. Walne Zgromadzenie Członków,
    2. Zarząd,
    3. Komisja Rewizyjna.
  2. Kadencja wszystkich władz wybieralnych Stowarzyszenia trwa cztery lata, a ich wybór odbywa się w głosowaniu jawnym bezwzględną większością głosów.
  3. Uchwały wszystkich władz Stowarzyszenia zapadają zwykłą większością głosów przy obecności co najmniej połowy członków uprawnionych do głosowania, chyba że postanowienia statutu stanowią inaczej.

§ 14

  1. Walne Zgromadzenie Członków jest najwyższą władzą Stowarzyszenia. W Walnym Zgromadzeniu Członków biorą udział:
    1. z głosem stanowiącym – członkowie zwyczajni,
    2. z głosem doradczym – członkowie wspierający, honorowi oraz zaproszeni goście.
  2. Walne Zgromadzenie Członków może być zwyczajne i nadzwyczajne.
  3. Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków jest zwoływane raz na rok przez Zarząd Stowarzyszenia. Termin i miejsce obrad Zarząd podaje do wiadomości wszystkich członków co najmniej 7 dni przed terminem zebrania.
  4. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków może się odbyć w każdym czasie. Jest zwoływane przez Zarząd z jego inicjatywy, na wniosek Komisji Rewizyjnej lub pisemny wniosek co najmniej 1/3 ogólnej liczby członków zwyczajnych Stowarzyszenia.
  5. Uchwały Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia zapadają bezwzględną większością głosów w obecności przynajmniej połowy ogólnej liczby członków. Głosowanie jest jawne.
  6. Do kompetencji Walnego Zgromadzenia należą:
    1. określanie głównych kierunków działania i rozwoju Stowarzyszenia,
    2. uchwalanie zmian statutu,
    3. wybór i odwoływanie wszystkich władz Stowarzyszenia,
    4. udzielanie Zarządowi absolutorium na wniosek Komisji Rewizyjnej,
    5. rozpatrywanie sprawozdań z działalności Zarządu i Komisji Rewizyjnej,
    6. uchwalanie budżetu,
    7. uchwalanie wysokości składek członkowskich oraz wszystkich innych świadczeń na rzecz Stowarzyszenia,
    8. podejmowanie uchwał w sprawie przyjęcia członka honorowego,
    9. rozpatrywanie wniosków i postulatów zgłoszonych przez członków Stowarzyszenia lub jego władze,
    10. rozpatrywanie odwołań od uchwał Zarządu,
    11. podejmowanie uchwały o rozwiązaniu Stowarzyszenia i przeznaczeniu jego majątku,
    12. podejmowanie uchwał w każdej sprawie wniesionej pod obrady, we wszystkich sprawach nie zastrzeżonych do kompetencji innych władz Stowarzyszenia.

§ 15

  1. Zarząd jest powołany do kierowania całą działalnością Stowarzyszenia zgodnie z uchwałami Walnego Zgromadzenia Członków, reprezentuje Stowarzyszenie na zewnątrz.
  2. Zarząd składa się z 3 osób, które wybierają spośród siebie prezesa.
  3. Posiedzenia Zarządu odbywają się w miarę potrzeb, nie rzadziej jednak niż raz na miesiąc. Posiedzenia Zarządu zwołuje prezes.
  4. Do kompetencji Zarządu należą:
    1. realizacja celów Stowarzyszenia,
    2. wykonywanie uchwał Walnego Zgromadzenia Członków,
    3. sporządzanie planów pracy i budżetu,
    4. sprawowanie zarządu nad majątkiem Stowarzyszenia,
    5. podejmowanie uchwał o nabywaniu, zbywaniu lub obciążaniu majątku Stowarzyszenia,
    6. reprezentowanie Stowarzyszenia na zewnątrz,
    7. zwoływanie Walnego Zgromadzenia Członków,
    8. przyjmowanie i skreślanie członków.

§ 16

  1. Komisja Rewizyjna powoływana jest do sprawowania kontroli nad działalnością Stowarzyszenia.
  2. Komisja Rewizyjna składa się z 3 osób: przewodniczącego, zastępcy i sekretarza.
  3. Do kompetencji Komisji Rewizyjnej należy:
    1. kontrolowanie działalności Zarządu,
    2. składanie wniosków z kontroli na Walnym Zgromadzeniu Członków,
    3. wnioskowanie o zwołanie Walnego Zgromadzenia Członków oraz zebrania Zarządu,
    4. składanie wniosków absolutorium dla władz Stowarzyszenia,
    5. składanie sprawozdań ze swojej działalności na Walnym Zgromadzeniu Członków.

§ 17

W razie, gdy skład władz Stowarzyszenia ulegnie zmniejszeniu w czasie trwania kadencji, uzupełnienie ich składu może nastąpić w drodze kooptacji, której dokonują pozostali członkowie organu, który uległ zmniejszeniu. W tym trybie można powołać nie więcej niż połowę składu organu.

 

ROZDZIAŁ V
Majątek i fundusze

§ 18

Majątek Stowarzyszenia stanowią nieruchomości, ruchomości i fundusze.

§ 19

  1. Źródłami powstania majątku Stowarzyszenia są:
    1. składki członkowskie,
    2. darowizny, zapisy i spadki,
    3. dochody z działalności gospodarczej,
    4. dochody z majątku Stowarzyszenia,
    5. dotacje i subwencje pochodzące zarówno ze środków krajowych, jak również ze środków organizacji międzynarodowych, których Rzeczpospolita Polska jest członkiem,
    6. prawomocnie zasądzone nawiązki sądowe orzekane przez sądy w sprawach karnych,
    7. prawomocnie zasądzone zadośćuczynienia za szkody materialne i niematerialne, orzekane przez sądy w sprawach cywilnych i w sprawach ze stosunku pracy.
  2. Składki członkowskie powinny być wpłacane do końca każdego kwartału roku kalendarzowego. Nowo przyjęci członkowie wpłacają składki, wg zasad określonych przez Zarząd, w ciągu 3 tygodni od otrzymania powiadomienia o przyjęciu na członka Stowarzyszenia.
  3. Stowarzyszenie prowadzi gospodarkę finansową oraz rachunkowość, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  4. Wszelkie środki pieniężne mogą być przechowywane wyłącznie na koncie Stowarzyszenia.
  5. Decyzje w sprawie nabywania, zbywania i obciążania majątku Stowarzyszenia podejmuje Zarząd. Do zawierania umów, udzielania pełnomocnictwa i składania innych oświadczeń woli w szczególności w sprawach majątkowych wymagane są podpisy dwóch członków Zarządu działających łącznie.

§ 20

  1. Stowarzyszenie prowadzi działalność gospodarczą, na ogólnych zasadach określonych w odrębnych przepisach.
  2. Dochód z działalności gospodarczej Stowarzyszenia służy realizacji celów Statutowych i nie może być przeznaczony do podziału między jego członków.
  3. Przedmiot prowadzonej działalności stanowi:
    • 58.11.Z Wydawanie książek
    • 58.19.Z Pozostała działalność wydawnicza
    • 59.20.Z Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych
    • 73.1 Reklama
    • 85.51.Z Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych
    • 85.52.Z Pozaszkolne formy edukacji artystycznej
    • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
    • 85.60.Z Działalność wspomagająca edukację
    • 90 Działalność twórcza związana z kulturą i rozrywką
    • 94.99.Z Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana.

 

ROZDZIAŁ VI
Postanowienia końcowe

§ 21

  1. Uchwałę o rozwiązaniu Stowarzyszenia podejmuje Walne Zgromadzenie Członków kwalifikowaną większością głosów - 2/3, przy obecności co najmniej połowy uprawnionych do głosowania.
  2. Podejmując uchwałę o rozwiązaniu Stowarzyszenia Walne Zgromadzenie Członków określa sposób jego likwidacji oraz przeznaczenie majątku Stowarzyszenia.

§ 22

W sprawach nie uregulowanych w niniejszym statucie zastosowanie mają przepisy ustawy Prawo o Stowarzyszeniach.

Pobierz statut szkoły.

rok 2020

  1. Bochenek Oliwia
  2. Janota Aleksander
  3. Jankowska Marika
  4. Karpowicz Franciszek
  5. Piotrowska Julia
  6. Pyclik Julia
  7. Salwin Nela
  8. Stefanowicz Alan
  9. Stróżyńska Julia
  10. Stryczyńska Zuzanna
  11. Tęcza Julia
  12. Wójcicka Helena
  13. Zdybel Piotr
  14. Żalis Mirela

 rok 2019

  1. Bajdowicz Oliwia
  2. Brzeziński Tytus
  3. Dmochowski Emil
  4. Dziedzic Klara
  5. Francuzik Justyna
  6. Gliniecka Maja
  7. Janota Wiktoria
  8. Kubisiak Emilia
  9. Smaga Ewa
  10. Stefanowicz Natalia
  11. Szymczykiewicz Daniel
  12. Trojan Kacper
  13. Wenta Stanisław
  14. Zdybel Elżbieta
  15. Ziontkowski Piotr

rok 2018

  1. Antończyk Kinga
  2. Drążyk Aleksandra
  3. Podstawska Nikola
  4. Bojadżijew Konrad
  5. Stryczyńska Hanna
  6. Litwinowicz Milan
  7. Jarocka Marianna
  8. Sadka Malwina

rok 2017

  1. Dendor Aleksandra
  2. Drążyk Agnieszka
  3. Frąckiwicz Martyna
  4. Gajcy Zuzanna
  5. Jon Roksana
  6. Kaczorowska Paulina
  7. Kołek Maksymilian
  8. Małocha Klaudyna
  9. Michalak Małgorzata
  10. Nica Sonia
  11. Niśkiewicz Urszula
  12. Okupska Aleksandra
  13. Oleska Julia
  14. Opalińska Pola
  15. Przybylska Małgorzata
  16. Przybylska Marta
  17. Przybył Katarzyna
  18. Rolewicz Agnieszka
  19. Rydzewska Ilona
  20. Rzepecki Tadeusz
  21. Smaga Zofia
  22. Suchecka Aleksandra
  23. Szajek Joanna
  24. Tereszko Anna
  25. Zawadzki Piotr

rok 2016

  1. Baczyńska Julia
  2. Januszewska Natasza
  3. Leszek Aneta
  4. Marcinkowska Weronika
  5. Ozimek Weronika
  6. Pender Remigiusz
  7. Przybylska Karolina
  8. Puchała Aleksandra
  9. Pyclik Julia
  10. Tęcza Julia
  11. Zawadzka Emilia
  12. Zawadzka Karolina

rok 2015

  1. Bogna Błaszak
  2. Natalia Rokosz
  3. Tobiasz Krupiński
  4. Anastazja Orłow
  5. Łukasz Sarnowski
  6. Dominika Strzelec
  7. Marta Walczak
  8. Jagoda Jaruszewska
  9. Maria Kita
  10. Klara Dziedzic
  11. Adam Gawroński
  12. Amelia Szczuchniak
  13. Katarzyna Bijowska
  14. Kamil Bońkowski
  15. Christopher Hamann
  16. Aniela Ratowska
  17. Maria Ziółkowska
  18. Klara Kita
  19. Wiktoria Sawicka
  20. Kimberly Sas
  21. Michał Hamadyk
  22. Martyna Gołdasiewicz
  23. Paulina Jaczewska
  24. Michał Skalski
  25. Paulina Haraś

rok 2014

  1. Łukasz Dobosz
  2. Dominika Gajdzik
  3. Magdalena Hamann
  4. Wiktoria Janota
  5. Jan Malina
  6. Natalia Matczak
  7. Michał Nowiński
  8. Angelika Paczkowska
  9. Klaudia Sobierańska
  10. Weronika Sobotkiewicz
  11. Alicja Ziemlińska

rok 2013

  1. Karol Bogdał
  2. Olaf Ćwiertnia
  3. Katarzyna Dominiak
  4. Aleksandra Gawrońska
  5. Maja Kozłowska
  6. Ewa Małolepsza
  7. Klaudia Mazur
  8. Monika Moskwa
  9. Zuzanna Ordon
  10. Julia Ratowska
  11. Bartosz Sosnowski
  12. Tymoteusz Tomczuk
  13. Emilia Wilczewska
  14. Paweł Zawadzki

rok 2012

  1. Anna Bijowska
  2. Andrzej Burliński
  3. Emil Dmochowski
  4. Wiktoria Masłowska
  5. Bartosz Mazur
  6. Paulina Palus
  7. Aleksander Radomski
  8. Artur Rozumiłowski
  9. Joanna Szajek
  10. Aleksandra Ufniarz
  11. Aleksandra Bednarska
  12. Oliwia Sołtyk

rok 2011

  1. Blanka Borowiec
  2. Aleksander Ćwiertnia
  3. Ilona Dmochowska
  4. Magdalena Hamann
  5. Beata Kaczorowska
  6. Noemi Kosętka
  7. Anna Małolepsza
  8. Beniamin Seniw
  9. Kewin Sukiennik 10 Przemysław Tereszko
  10. Natalia Walerian

rok 2010

  1. Uriasz Aftewicz
  2. Marta Byner
  3. Łukasz Dobosz
  4. Kornelia Kołodziej
  5. Patrycja Kowalska
  6. Magdalena Krupińska
  7. Ewa Leszczyna
  8. Karolina Macyszyn
  9. Natalia Matczak
  10. Katarzyna Stryczyńska
  11. Anna Zając
  12. Aleksander Zieliński

rok 2009

  1. Kacper Baranowski
  2. Aleksandra Bednarska
  3. Olga Bromboszcz
  4. Bruno Buczek
  5. Aleksandra Cedro
  6. Klaudiusz Czyż
  7. Anna Dudar
  8. Marzena Gałkowska
  9. Patrycja Husiak
  10. Joanna Kępa
  11. Laura Krakus
  12. Patrycja Krupińska
  13. Monika Leszczak
  14. Natalia Kubiak
  15. Paulina Maciesowicz
  16. Sara Madajewska
  17. Karolina Niczyporuk
  18. Aleksandra Nikoriuk
  19. Natasza Orłow
  20. Aleksandra Piotrowska
  21. Agata Piórska
  22. Paulina Pleszkun
  23. Maciej Skowronek
  24. Emilia Szepke
  25. Szymon Tereszko

rok 2008

  1. Amelia Czerwińska
  2. Wiktoria Czerwińska
  3. Jagoda Jaremczuk
  4. Aleksandra Jon
  5. Dorota Kasprzak
  6. Arkadiusz Kępka
  7. Natan Kosętka
  8. Noemi Kosętka
  9. Anna Kozłowska
  10. Sara Małolepsza
  11. Dorota Naklicka
  12. Michał Nakoniczewski
  13. Kalina Piwońska
  14. Pamela Ponichtera
  15. Bartosz Rapińczyk
  16. Paulina Rojko
  17. Oliwia Sołtyk
  18. Dominik Sarzyński
  19. Jakub Tomczuk
  20. Joanna Ufniarz
  21. Marta Ułanowicz
  22. Kaja Warś
  23. Alicja Ziontkowska

rok 2007

  1. Olga Brzezińska
  2. Paweł Cembala
  3. Martyna Dziemidowicz
  4. Mateusz Janiszewski
  5. Beata Kaczorowska
  6. Paweł Kasprowicz
  7. Kamil Kaszlikowski
  8. Martyna Młynarczyk
  9. Mikołaj Naklicki
  10. Michał Nowakowski
  11. Aleksander Ochlik
  12. Dominik Rybicki
  13. Michał Zdunek
  14. Grażyna Bielecka
  15. Michał Kieryk
  16. Piotr Małolepszy
  17. Maja Szadkowska

rok 2006

  1. Miłosz Brzeziński
  2. Anna Dudar
  3. Marcelina Grzeszczak
  4. Monika Leszczak
  5. Wiktor Łuksza
  6. Małgorzata Majewska
  7. Marcin Niewiarowski
  8. Mateusz Nowakowski
  9. Magdalena Rybacka
  10. Weronika Ziółkowska

rok 2005

  1. Joanna Bednarska
  2. Maciej Czarnas
  3. Marta Dziekońska
  4. Marta Jakubek
  5. Jagoda Jaremczuk
  6. Sandra Kluza
  7. Karol Kmieć
  8. Przemysław Krawczyński
  9. Julia Książek
  10. Paweł Majewski
  11. Natalia Olszewska
  12. Marta Szostak
  13. Agata Świerzyńska
  14. Tomaszek Martyna
  15. Magdalena Wieczorek
  16. Maria Wojtarkowska

rok 2004

  1. Michał Aleksandrowicz
  2. Olga Buława
  3. Marlena Grabowska
  4. Grzegorz Grzenda
  5. Dorota Jaremczuk
  6. Adrianna Krzywdzik
  7. Agata Maciejewska
  8. Agata Modrzewska
  9. Paweł Niewiarowski
  10. Angelika Pozorska
  11. Hubert Segmiiller
  12. Paulina Serokos
  13. Jonasz Sołtyk
  14. Daria Strzelec
  15. Magdalena Tytera
  16. Krystian Walczak
  17. Szymon Walerian
  18. Cecylia Worach
  19. Aneta Wrzos

rok 2003

  1. Katarzyna Bogdanowicz
  2. Monika Czyryca
  3. Iga Gortad
  4. Marta Górska
  5. Maria Jabłońska
  6. Magdalena Jakubek
  7. Rafał Książek
  8. Agnieszka Lejman
  9. Kamila Lis
  10. Paulina Łaba
  11. Magdalena Modrzewska
  12. Dominika Sakowska
  13. Łukasz Samitowski
  14. Seweryn Soroko
  15. Katarzyna Struk
  16. Agnieszka Szydełko
  17. Klaudia Trzasko
  18. Liliana Walkiewicz
  19. Marta Wójcicka
  20. Katarzyna Zdunek
  21. Oksana Zinczenko

rok 2002

  1. Martyna Górska
  2. Bartosz Chmielewski
  3. Anna Krystkiewicz
  4. Zofia Łuksza
  5. Małgorzata Majer
  6. Justyna Nater
  7. Paula Ponichtera
  8. Krzysztof Popiołek
  9. Natalia Rula
  10. Joanna Rusak
  11. Magdalena Stachowiak
  12. Marta Stefaniak
  13. Elwira Zakrzewska

rok 2001

  1. Michał Dominiak
  2. Aleksander Kluba
  3. Agnieszka Kolanek
  4. Katarzyna Linko
  5. Natalia Mędrek
  6. Aleksandra Reluga
  7. Natalia Smalc
  8. Aleksandra Stefaniak
  9. Łukasz Strokosz

rok 2000

  1. Katarzyna Bogdanowicz
  2. Krzysztof Łagiedo
  3. Natalia Olek
  4. Olga Specjalska
  5. Dawid Stateczny

rok 1999

  1. Maria Cackowska
  2. Anna Grębowicz
  3. Aleksandra Jagiełło
  4. Zofia Kręcicka
  5. Marta Krystkiewicz
  6. Aneta Niemira
  7. Karolina Romanowska
  8. Bartosz Szostak
  9. Kamil Stateczny
  10. Joanna Steciuk
  11. Helena Szczodry
  12. Paweł Szczodry
  13. Agnieszka Tomaszewska

rok 1998

  1. Aleksandra Antczak
  2. Sławomir Barczak
  3. Ryszard Beczek
  4. Karolina Bis
  5. Aleksandra Książek
  6. Jan Książek
  7. Agnieszka Marciniak
  8. Mateusz Naklicki
  9. Przemysław Ołtarzewski
  10. Izabela Postulka
  11. Magdalena Rożnowska
  12. Natalia Rula

rok 1997

  1. Przemysław Dominiak
  2. Izabela Fałdyga
  3. Renata Kasica
  4. Karolina Klich
  5. Paweł Lotka
  6. Joanna Łukaszewicz
  7. Małgorzata Oliwiecka
  8. Małgorzata Ośka
  9. Janusz Sołtysiak
  10. Wiktor Szostak

rok 1996

  1. Anita Barcińska
  2. Krzysztof Beczek
  3. Agnieszka Dzisko
  4. Ewa Hryniewicz
  5. Patrycja Lisiak
  6. Iweta Nowak
  7. Agnieszka Przybylska
  8. Anna Sychalska
  9. Paulina Stalij
  10. Lidia Stateczna
  11. Przemysław Szymanek
  12. Aleksandra Wiśniewska
  13. Aleksandra Wojciechowska
  14. Marta Wojciechowska
  15. Michał Zduńczyk

rok 1995

  1. Maria Cackowska
  2. Agnieszka Czarnecka
  3. Marcin Czerwiński
  4. Paweł Jankowski
  5. Magdalena Jelińska
  6. Anna Jurga
  7. Katarzyna Koronkiewicz
  8. Natalia Kręcicka
  9. Rafał Kusztra
  10. Anna Marciniak
  11. Joanna Pleszkun
  12. Weronika Rulka
  13. Ireneusz Seredyn
  14. Anna Szczepańska
  15. Celina Ślaska
  16. Bartosz Ślaski
  17. Stefan Ślaski

rok 1994

  1. Aleksandra Antczak
  2. Katarzyna Denenfeld
  3. Agnieszka Czerwińska
  4. Krystyna Grygorcewicz
  5. Marek Kasperczyk
  6. Aleksandra Nowak
  7. Justyna Nowak
  8. Adriana Pilarska
  9. Wiktoria Szymanska
  10. Sylwia Witków
  11. Michał Zduńczyk

rok 1993

  1. Sławomir Barczak
  2. Małgorzata Czyżewska
  3. Agnieszka Decyk
  4. Bartosz Droździel
  5. Kacper Jaśkiewicz
  6. Waldemar Lenda
  7. Kornelia Majewska
  8. Tomasz Mikołajczyk
  9. Karolina Nowak
  10. Lidia Stateczna
  11. Jolanta Stachowicz
  12. Karolina Szczepańska
  13. Magdalena Tojza
  14. Karolina Wiśniewska

rok 1992

  1. Maria Buczkowska
  2. Agnieszka Dzisko
  3. Agnieszka Florczak
  4. Magdalena Golańska
  5. Monika Molga
  6. Sebastian Mądzelewski
  7. Agnieszka Rek
  8. Jacek Rogowski
  9. Monika Smagur
  10. Tymoteusz Stateczny
  11. Aleksandra Zając
  12. Andrzej Zych
  13. Jarosław Żyła

rok 1991

  1. Szczepan Cackowski
  2. Eliza Dubiłowicz
  3. Joanna Dubiłowicz
  4. Marta Gruszecka
  5. Alicja Jaśkiewicz
  6. Jowita Kliszewska
  7. Anna Kwieduk
  8. Maja Raczyńska
  9. Katarzyna Rzeszutko
  10. Małgorzata Steciuk
  11. Karolina Świątek
  12. Izabela Włodarczyk
  13. Marta Woźna
  14. Szymon Stateczny
bip logo 2