godlopolskie

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Świnoujściu jest szkołą publiczną.

Organem prowadzącym jest Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP a nadzór pedagogiczny nad nią sprawuje

Centrum Edukacji Artystycznej z siedzibą w Warszawie.

Czytaj więcej...


Aktualności

plakat rekrutacja dodatkowa 2020
 

SZANOWNI RODZICE I KANDYDACI

DO KLASY PIERWSZEJ

Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu  

Ogłaszamy dodatkowy termin badań przydatności kandydatów do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 9 - 16 lat.

Proponujemy naukę gry na akordeonie, flecie, klarnecie i saksofonie.

Badania przydatności w dodatkowym terminie odbędą się 10 lipca 2020 r. w godz. 16.00 - 19.30 w siedzibie PSM.

Wnioski o przyjęcie do klasy pierwszej (do pobrania w zakładce rekrutacja)

można składać najpóźniej do 09 lipca 2020 r. drogą elektroniczną lub osobiście w sekretariacie PSM.

Do wniosku należy załączyć zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki w szkole muzycznej.

Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi instrumentami.

Nagrania w wykonaniu uczniów i nauczycieli PSM zostały zarejestrowane w okresie nauczania zdalnego.

Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły, tel. 91 321 3462.

ALFABETYCZNA LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

I NIEZAKWALIFIKOWANYCH

na podstawie badań przydatności kandydatów do klasy pierwszej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu

w roku szkolnym 2020/2021

Kryterium zakwalifikowania kandydata było uzyskanie podczas badania przydatności minimum 75 punktów.

 

UWAGA! LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH NIE JEST TOŻSAMA Z LISTĄ KANDYDATÓW

PRZYJĘTYCH DO KLASY PIERWSZEJ.

 

Cykl 6 – letni

Kandydaci zakwalifikowani :

Cykl 6 – letni

Kandydaci niezakwalifikowani:

 

1. Cupryś Jakub

1. Cudny Oliwier Zbigniew

2. Jeżowska Kaja

2. Drachal Łucja

3. Kędzior Marianna

3. Droździel Antoni

4. Kozikowski Tymon

4. Gorzkowicz Jagoda

5. Ludowicz Melania

5. Grudzień Helena

6. Madura Maja

6. Janczura Klara

7. Matuszek Jan Wojciech

7. Lichodziejewska Nadia Antonina

8. Nebesny Julia

8. Orłowska Maria Barbara

9. Rynkieviciute Benedikta

9. Piętka Hanna

10.Smolińska Natalia Irena

10.Piętka Szymon

11.Steć Antoni

 

12.Witek Franciszek Jarosław

 

13.Wojtkiewicz Julia Maja

 

14.Wołczak Jan Wincent

 

Cykl 4 – letni

Kandydaci zakwalifikowani:

Cykl 4 – letni

Kandydaci niezakwalifikowani:

1. Ceroń Magdalena

1. Drachal Franciszek

2. Grabka Aleksandra Maja

2. Krysztofowicz Alan Jan

3. Janota Aleksander

 

4. Kunkiewicz Martyna Katarzyna

 

5. Nebesny Mateusz

 

6. Oświeciński Emil Paweł

 

7. Rynkieviciute Beatrice

 

8. Wołczak Nina Maja

 

                                                                                                                                                                                                     Komisja Rekrutacyjna

                                                                                                                                                                                               PSM I stopnia w Świnoujściu

bip logo 2